Jdi na obsah Jdi na menu
 


OFFSHORE SPOLEČNOST NA BRITSKÝCH PANENSKÝCH OSTROVECH, OFFSHORE BANKOVNÍ ÚČTY NA BVI TÉŽ ZALOŽENIE FIRMY HONG KONG!!!

21. 6. 2014

Do skupiny oblíbených offshore zemí jsou zahrnuty třeba Seychelské ostrovy, Belize, Britské panenské ostrovy, Malta, Hong Kong. Sem náleží třeba i Panama, kdy v této zemi pro offshore společnosti není uznána příjmová daň, není tady ani daň z kapitálových zisků, ani daň z úroků, žádná daň dědická a podobně. Společnosti tady nemají povinnost zcela zaplatit zákl. kapitál. Osoby na pozici akcionářů či ředitelů společnosti mohou být libovolné národnosti. Porady zástupců společností se můžou konat kdekoliv v různých zemích. Stejně tak veškeré účetní přehledy i firemní listiny mohou býti archivovány v jakékoliv zemi. Poptávají založení firmy maturitní práce nebo např. založení obecně prospěšné společnosti ve Velké Británii. Založení ready made společnosti Hong Kong taky offshore služby British Virgin Islands http://www.seychelles-czech.cz/zalozeni-spolecnosti-offshore-panama nebo cs.wikipedia.org/wiki/da%c5%88ov%c3%bd_r%c3%a1j

Když už je hovořeno o anonymním držení majetku, pořád více oblíbenější je vlastnit nemovité majetky přes offshore organizace. Je to dobrý způsob, jak se nenechat připravit o tento majetek, když spadnete do problémových situací a může vás postihnout kupříkladu exekuční řízení. Vlastnit zahr. společnost je zákonné. Všechny mají povinnost se řídit zákony zemí, ve kterých sídlí, případně státu, kde trvale provozují svou činnost. Poradci pro offshore sledují a klienty informují o důležitých zvratů státních zákonů, kde sídlí klientova firma. Dále pak třeba dohlížejí na datumem omezené úhrady vládních tax, realizují změny ve společnostech nebo jejich likvidace. Jindy zas o jako třeba založení obchodní společnosti na Belize, založení nové společnosti Panama a taky založení nové společnosti Belize.

Pomocné činnosti během zakládání mezinárodních offshore organizací se již několik roků věnuje spousta institucí. Věnují se spolupráci bezprostředně s oficiálními registračními agenty se souhlasem vlády a odborníků konkrétních států, bez nejrůznějších prostředníků. Zajišťují založení offshore bank. účtů u spousty offshore bankovních institucí třeba na Sv. Vincentu a Grenadinách, Mauriciu, Seychelách, Litvě, Kypru. Zabezpečují odborné právní konzultace a zastoupení offshore společností u úřadů a soudy v ČR. Článek se váže taky k založení firmy zdarma Seychelly, offshore bankovní účty Seychelly nebo ještě založení společnosti v zahraničí v Lichnštejnsko.

Tématická oblast tak zvaných daňových rájů možných pro založení offshore spol. je v podstatě stará tak, jak jsou dávné daňové zákony a daňová vynutitelnost. Různé situace již můžeme pamatovat ve starověkém Řecku. Hovoří-li se o daňovém ráji, nejsou však na mysli jen sluncem zalité ostrovy obkroužené mořem nebo oceánem. Je tím myšleno jakékoli území, kde se nezdaňují jisté ekonom. aktivity nebo různá vlastnicví. Je možné, že počátečním mezníkem v zabíhání "moderního" pojetí takzvaných daňových rájů je datován rok devatenáctsettřicetčtyři. V letech šedesátých bylo cca 5-6 daňových rájů. Dnes jich je zhruba sedmdesát. Stále se dá vše zvládnout díky organizační struktura podniku Anglie nabo například také založení nové společnosti na Svatém Vincentu nebo offshore společnosti ve Velké Británii.

Proces bank. operací a investic pomocí mezinárodních peněžních podniků je již pro obchodníka či investora nezbytností. Jde předhodit spoustu bankovních podniků v hodně státech celého světa zprostředkovávajících celkové bankovní služby. Dá se říct, že se offshore bankovní ústavy nijak významně neodlišují od bank. ústavů, jež se často používají k soukromým či podnikatelským potřebám již nyní. Hlavní rozdíl je v tom, že banky offshore proplácejí úrokové částky v plné hodnotě a s ohledem k přísným předpisům ochraňujících soukromí se nikdo nemusí bát té skutečnosti, že by banka sdělovala různé zprávy týkajících se vlastních klientů osobám třetím. Mnoho problémových situací jde zahladit kupříkladu pomocí jak založit firmu praha nebo i založení offshore společnosti na British Virgin Islands, ale ještě i zalozeni akciove spolecnost na Svatém Vincentu.

Prvním krokem při zakládání offshore společnosti je vybrání cílové offshore destinace. Pro dobrou volbu je třeba důkladně probrat hodně stanovisek, třeba druh budoucího působení instituce, zákonný rámec pro podnikání a daňové zákony konkrétních jurisdikcí, vlastnické uspořádání a struktura koordinování organizace, tedy nejvhodnější množství pracovníků ve funkci jednatelů, akcionářů atd., objem základního jmění, druh jeho úhrady a založení bankovních účtů u vhodného offshore nebo jakéhokoliv jiného bank. ústavu. Také u offshore bankovní účty na Belize a zakládání nových společností v Hongkong.